Kasko ve Trafik Sigortası müşterilerine özel olarak hazırlanan “Her Şey Yolunda” uygulaması, trafik kazası sonrasında ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri ve sigortacılık işlemlerini cebinize taşıyor.

 

* Kaza sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz yol yardım hizmetleri sadece bir telefon uzaklığında. Çekici, oto kapı kilit, benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi, lastik değişimi, konaklama ve seyahat ile ilgili bilgi edinme gibi  birçok yol yardım hizmetine bu uygulama üzerinden anında ulaşabilirsiniz.

* Nerede kaza yaptığınızı bilemediğiniz durumlar için de Her Şey Yolunda yanı başınızda. Uygulama sayesinde bulunduğunuz konumun koordinat bilgilerini otomatik olarak alabilir ve çekici hizmetini e-posta ile talep edebilirsiniz.

* Kaza Tespit Tutanağı ile ilgili bilmeniz gerekenler de Her Şey Yolunda ile elinizin altında.

* Her Şey Yolunda ile hasar ihbarı yapmak da çok kolay. Olay yeri koordinat bilgilerini, adres tarifini, tutanak ve olay yeri fotoğraflarını e-posta yolu ile iletebilir, böylelikle dosya işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

* Her Şey Yolunda uygulaması aracılığıyla hasar dosyanızı görüntüleyebilir, aracınızın durumu ile ilgili kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

* En yakın Anlaşmalı Servis’in irtibat bilgilerine ulaşma ve nerede olduğunu harita üzerinden görüntüleme imkanı bulabilirsiniz.

* Oto Cam Hizmeti’ne ilişkin telefon numaraları, servis noktaları ve diğer tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.

* MAPFRE GENEL SİGORTA Kasko ve Trafik müşterilerinin yanı sıra genel olarak araç kullanan herkese bir çok kolaylık ve bilgi sağlayan bu uygulamayı ihtiyaç anında yanınızda bulunması için şimdiden telefonunuza indirin.